UFL SEZNAM ekip

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  2. FF Filozofska fakulteta

  3. EF DOD Ekonomska fakulteta dodiplomski študij

  4. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  5. FS Fakulteta za strojništvo

  6. PF Pravna fakulteta

  7. Fakulteta za šport

  8. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

  9. FDV Fakulteta za družbene vede

  10. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

  11. FU Fakulteta za upravo

  12. MF Medicinska fakulteta

  13. FFA Fakulteta za farmacijo

  14. ZF Zdravstvena fakulteta

  15. FE Fakulteta za elektrotehniko

  16. TEOF Teološka fakulteta

  17. BF Biotehniška fakulteta

  18. EF POD Ekonomska fakulteta podiplomski študij

  19. FA Fakulteta za arhitekturo

PRIJAVLJENI IGRALCI

FF

  1. Jarc Filip

  2. Poredoš Aljaž

  3. Mihajlov Sergej

  4. Kamerički Andraž

  5. Lavriha Žan Luka

  6. Lazar Andraž

  7. Virant Jaka

  8. Trebižan Jure

  9. Kos Andraž

  10. Skober Martin

  11. Mužina Gašper

  12. Kranjc Vid Benjamin

ZF

  1. Kopinšek Luka

  2. Božjak Primož

  3. Melanšek Tit

  4. Potočnik Denis

  5. Šešp Blaž

  6. Stare Jakob

  7. Berk Alen

  8. Kresnik Filip

  9. Islamović Belmin

  10. Orlač Alen

  11. Aravs Miha

  1. Goznik Matic

  2. Ciuha Tod

  3. Pinoza Aleksander

  4. Ivačič Alen

  5. Zavašnik Matic

  6. Likar Domen

  7. Čujec Patrik

  8. Prah Tjaž

  9. Velič Klemen

  10. Zavašnik Matija

FU

  1. Mihalič Luka

  2. Prek Rene

  3. Štular Žiga

  4. Podpečan Dejan

  5. Bibić Kenan

  6. Fon Tilen

  7. Halilagić Benjamin

  8. Tomažič Luka

  9. Kuhar Jan

  10. Bosnić Benjamin

  11. Tomažič Luka

  12. Selimović Edin

EF POD

  1. Zajc Aleš

  2. Bosnić Kenen

  3. Jarc Žiga

  4. Prosič Mark

  5. Šajn Marko

  6. Tot Aljaž

  7. Ignjatovič Stevo

  8. Slana Žiga

  9. Pintarič Nik

  10. Sommeregger Niko

  11. Makuc Tjaš

  12. Gršić Gašper

  13. Agič Alen

  14. Štefan Jan

BF

  1. Lesičar Mitja

  2. Kirovski Simon

  3. Jereb Nik

  4. Žbogar Martin

  5. Laporšek Lovro

  6. Bordon Aleks

  7. Pratijačić Toni

  8. Hočevar Maj

  9. Simčič Zuljan Gašper

  10. Zulfiqan Ali

  11. Lucchiati Rok

  12. Koren Matija

FS

  1. Kenda Andraž

  2. Gradišnik Iztok

  3. Bartolj Jan

  4. Medle Blaž

  5. Gruden Denis

  6. Kulovec Domen

  7. Primožič Ambrož

  8. Gramc Jure

FKKT

  1. Justin Klemen

  2. Hasanagić Benjamin

  3. Aplinc Nal

  4. Pezdirc Rok

  5. Urbanija Nejc

  6. Vidovič Patrik

  7. Korent Vodnik Jure

  8. Možina Gašper

  9. Malić Luka

  10. Luštek Peter

  11. Kmetič Žan

  12. Smrkolj Nik

  13. Modic Tomaž

  14. Škrinjar Peter

FFA

  1. Tkalec Andraž

  2. Pančur Martin

  3. Suvajac Marko

  4. Hribernik Jan

  5. Ajlec Nejc

  6. Vuk David

  7. Tonchia Jan

  8. Torhač Patrik

  9. Bele Klemen

  10. Bojnec Aljaž

  11. Močnik Anže

  12. Kralj Tilen

  13. Škalič Žiga

  14. Bojnec Jaša

  15. Strmšnik Tilen

FMF

  1. Založnik Jan

  2. Sedlarević Nikodin

  3. Mohar Don

  4. Kumer Nejc

  5. Perić Dejan

  6. Prebil Maks

  7. Tiselj Peter

  8. Šumak Jurij

  9. Hartl Jan

  10. Povh Blaž

  11. Milivojević Peter

TEOF

  1. Kozinc Matevž

  2. Šegula Andrej

  3. Sekolovnik Ožbej

  4. Ratajec Bor

  5. Šuštar Janez Pavel

  6. Kreft Žiga

  7. Dobnikar Matic

  8. Florjančič Miha

  9. Kuralt Rok

  10. Mlinar Filip

FE

  1. Volarič Tomaž

  2. Baš Tilen

  3. Miklavčič Vid

  4. Ferlin Robert

  5. Halilović Faris

  6. Sečko Aljaž

  7. Miškec Matevž

  8. Knez Klemen

  9. Kerin Luka

  10. Zajc Tilen

  11. Lončar Miha

  12. Valek Matic

  13. Bole Gregor

MF

  1. Berčič Andraž

  2. Žujič Žan

  3. Pokorn Žiga

  4. Povh Matic

  5. Pirc Leon

  6. Kahrimanović Ahmet

  7. Smogavec Gašper

  8. Vižintin Pavel

  9. Žitko Jure

  10. Kocjan Jan

FDV

  1. Đukič Dušan

  2. Batič Jakob

  3. Škoda Luka

  4. Bagislar Luka

  5. Gabrovšek Anže

  6. Novak Sergej

  7. Trošt Miha

  8. Balon Jan

  9. Libnik Žan

  10. Valant Simon

  11. Verneau Martin

  12. Brežnik Urh

  13. Josipović Dorian

  14. Pahor Kristjan

FGG

  1. Stojanović Aleksander

  2. Gazibarić David

  3. Pivk Štefan

  4. Majnik Miha

  5. Vasilić Aleksandar

  6. Tolar Uroš

  7. Juhant Ian

  8. Resanovič Kvas Kristian

  9. Skenderović Alen

PF

  1. Gorenšek Nejc

  2. Hrovat Žiga

  3. Bokal Šter Tian

  4. Sokolič Nejc

  5. Csipö Gašper

  6. Kopatin Miha

  7. Kapun Andrej

  8. Šarabon Drejc

  9. Sokolič Nejc

  10. Mišič Jančar Jakob

  11. Lapanja Jaka

  12. Janežič Matjaž

FA

  1. Kavčič Žan

  2. Dobrilovič Rok

  3. Bevc Jure

  4. Lovšin Andraž

  5. Peklar Domen

  6. Gavrilovič Darko

  7. Krivec Gašper

  8. Pertot Natan

  9. Podlesek Jakob

EF DOD

  1. Štante Anej

  2. Žak Žužek Žan

  3. Peterle Gašper

  4. Velepič Matic

  5. Jamšek Rok

  6. Božič Gašper

  7. Kutin Tim

  8. Brunet Adam

  9. Tori Patrik

  10. Imamovič Denis

  11. Leban Mitja

  12. Kavčič Anže

  13. Susman Žiga

FRI

  1. Dabanović Tine

  2. Jorgić Radovan

  3. Alessio Leon

  4. Tavčer Luka

  5. Volk Luka

  6. Frelih Črv Jaša

  7. Arh Miha

  8. Goršič Kevin

  9. Kovačič Žiga

  10. Godec Miha

  11. Djindjic Predrag

  12. Chestojanov Atanas

  13. Ivanovski Ivan