UKL Moške ekipe

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  2. EF Ekonomska fakulteta

  3. PF Pravna fakulteta

  4. FSP Fakulteta za šport

  5. FF Filozofska fakulteta

  6. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  7. MF Medicinska fakulteta

  8. FU Fakulteta za upravo

  9. FFA Fakulteta za farmacijo

  10. FS Fakulteta za strojništvo

  11. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

  12. FE Fakulteta za elektrotehniko

  13. BF Biotehniška fakulteta

  14. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

  15. FA Fakulteta za arhitekturo

  16. FDV Fakulteta za družbene vede

  17. PeF Pedagoška fakulteta

  18. ZF Zdravstvena fakulteta

PRIJAVLJENI IGRALCI

FA

  1. Majcen Martin

  2. Drobnič Filip

  3. Gržinčić Jan

  4. Ferizović Alan

  5. Grebenšek Gašper

  6. Rosh Emir

  7. Uršič Gašper

  8. Šenica Blaž

  9. Valinger Sluga Martin

  10. Urh Tadej

ZF

  1. Kovačič Bor

  2. Jerebic Gregor

  3. Prus Anton

  4. Zorko Jon

  5. Grajzar Nejc

  6. Kregar Miha

  7. Jugovic Tilen

  8. Turel Aleks

  9. Janežič Blaž

  10. Železnik Ažbe

  11. Jesih Jakob

  12. Močnik Domen

  13. Stopar Kristijan

  14. Kokotec Samo

  15. Aravs Miha

BF

  1. Pavlin Jakob

  2. Bejc Blaž

  3. Frbežar Rok

  4. Skala Tilen

  5. Pojbič Kovačič Luka

  6. Sintič Jan

  7. Mari Martin

  8. Tajher Urban

  9. Peterka Jan

  10. Fekonja Luka

  11. Campret Aljaž

  12. Milosavljevič Podgornik Matej

  13. Torej Vito

  14. Mirtič Dolenec Domen

FRI

  1. Rastoder Vasja

  2. Pegan Leonard

  3. Rudman Andraž

  4. Max Starman

  5. Karlič Rok

  6. Ravnik Šimen

  7. Nikolaj Sok Igor

  8. Rebol Vid

  9. Žnidar Mark

  10. Kukenović Timur

  11. Spindler Svit

  12. Semprimožnik Lucjan

  13. Stančič Bine

  14. Praznik Janže

FFA

  1. Hrovat Tadej

  2. Kastelan Peter

  3. Riedl Lars Martin

  4. Vuk David

  5. Mrcina Tilen

  6. Herman Andraž

  7. Horvat Luka

  8. Vodopivc Žan

  9. Škoberne Gašper

  10. Matoh Blaž

  11. Tement Vid

  12. Rotman Jaka

  13. Garb Luka

PF

  1. Moškotevc Gašper

  2. Bauer Mark

  3. Beluar Nasufi

  4. Miklič Samo

  5. Sokolič Nejc

  6. Klinc Timotej

  7. Kušar Andrej

  8. Tivadar Irenej

  9. Voglar Lovro

  10. Voje Gabrijel

  11. Urankar Nejc

  12. Blagne Kristijan

  13. Bukovec Lovro

  14. Šarabon Drejc

  15. Heck Claas

  16. Kodela Luka

  17. Penko Juš

  18. Strban Grega

FGG

  1. Kužnik Klemen

  2. Loboda Mark

  3. Hrabrič Matijaž

  4. Crnkić Hasan

  5. Klobčar Gregor

  6. Kočevar Domen

  7. Magister Anže

  8. Aličić Veldin

  9. Goršek Aljaž

  10. Jakovina Martin

  11. Mlekuž Aljoša

  12. Berlič Žiga

  13. Volkar Staš

FDV

  1. Utroša Viktor

  2. Javornik Juš

  3. Mlakar Matevž

  4. Gorbachov Maksim

  5. Koler Rok

  6. Gonza Tej

  7. Stojanović Andrej

  8. Bazmenjak Žan

  9. Bandelj David

  10. Simoanovski Samo

  11. Kučej Nik

  12. Kliček Gašper

  13. Kodrič Miha

MF

  1. Einspieler Michael

  2. Žiško Domen

  3. Drglin Matej

  4. Novak Jakob

  5. Fortuna Krištof

  6. Teršek Tim

  7. Suša Matic

  8. Petrovič Luka

  9. Pokorn Žiga

  10. Berce Tadej

  11. Remec Miha

  12. Mirkovič Bor

  13. Mirkovič Žan

  14. Lampret Nik

  15. Verbič Martin

  16. Juhant Matic

  17. Brvar Matic

  18. Kalva Kalvis

FMF

  1. Cvetko Tomaž

  2. Predrag Jan

  3. Beltran Vitja

  4. Blažič Tin

  5. Lotrič Gašper

  6. Žunič Gregor

  7. Godec Jaka

  8. Humar Domen

  9. Blagotinšek Marcel

  10. Nerat Gašper

  11. Gombač Matevž

  12. Kozole Uroš

  13. Ivšek Jure

  14. Mihelčič Žnidaršič Jure

  15. Markič Tevž

PeF

  1. Čušin Luka

  2. Zupančič Andrej

  3. Ristič Matej

  4. Ristič Martin

  5. Kern Jan

  6. Brežnjak Gašper

  7. Brežnjak Matjaž

  8. Fortuna Lovrenc

  9. Voroš Mitja

  10. Ravnikar Andraž

  11. Ivanov Kiril

  12. Šuštarič Leon

FKKT

  1. Košir Peter

  2. Travica Marko

  3. Toplak Blaž

  4. Nogaršek Tim

  5. Korošec Erik

  6. Ferjančič Luka

  7. Petrovič Filip

  8. Tratnik Miha

  9. Gomboc Matic

  10. Tanko Žiga

  11. Mrzelj Lenart

  12. Andjušić Aleksandar

  13. Jošt Lev

FS

  1. Žagar Miha

  2. Ferjančič Žiga

  3. Karakatič Potočnik Matevž

  4. Šteblaj Bor

  5. Gombar Gaj

  6. Glas Jernej

  7. Lužar David

  8. Krošelj Vito

  9. Derenčin Kristjan

  10. Urašovec Timon

  11. Matkovič Marcel

  12. Jogan Adrian

  13. Meh Maks

FŠ

  1. Rener Vid

  2. Brenkuš Jan

  3. Leben Nejc

  4. Derenčin Sebastjan

  5. Delić Mirza

  6. Irgolič Marko

  7. Pešak Jaka

  8. Pristovnik Gal

  9. Stropnik Aljoša

  10. Lazar Bor

  11. Maček Jan

  12. Udir Maks

FF

  1. Stefanovski Sašo

  2. Mahne Jan

  3. Dautovič Matic

  4. Martinovič Aleksa

  5. Ferluga Gaj

  6. Salkič Denis

  7. Lovrečič Matjaž

  8. Majer Timotej

  9. Mittendorfer Matej

  10. Godec Vid

  11. Zupančič Nace

EF

  1. Tolimir Aleksander

  2. Ličen Jure

  3. Šetina Max

  4. Liubas Bogdan

  5. Rožanc Luka

  6. Pavliha Nejc

  7. Ribič Tristan

  8. Ozebek Taras

  9. Hudohmet Janez

  10. Gaberšek Samo

  11. Urščaj Domen

  12. Stropnik Andraž

  13. Groznik Erik

  14. Stropnik Andraž

FU

  1. Šmitran Milan

  2. Špenko Jošt

  3. Dolenc Žak

  4. Đogić Žan

  5. Tomažič Anej

  6. Sajevic Grega

  7. Kovačič Dušan

  8. Hojč Tilen

  9. Koklič Klemen

  10. Rizman Luka

  11. Dizdarević Gregor

  12. Hozjan Martin Jan

  13. Ševaljević Vlado

  14. Dobrovoljc Matej

FE

  1. Senčar David

  2. Čagalj Jan

  3. Kramberger Žiga

  4. Mučič Ahmed

  5. Jurak Nal

  6. Vitkovski Filip

  7. Kalagasidis Timon

  8. Bartolj Domen

  9. Špeh Tevž

  10. Obelščak Matjaž

  11. Drenik Martin

  12. Matjašič Anže

  13. Kramer Gregor