UOL Ženske ekipe

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. BF Biotehniška fakulteta

  2. EF Ekonomska fakulteta

  3. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  4. VF Veterinarska fakulteta

  5. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  6. FFA Fakulteta za farmacijo

  7. ZF Zdravstvena fakulteta

  8. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

  9. FF Filozofska fakulteta

  10. MF Medicinska fakulteta

  11. PeF Pedagoška fakulteta

  12. Fakulteta za šport

PRIJAVLJENE IGRALKE

FRI

  1. Škraba Tajda

  2. Pintarič Neža

  3. Jačmenjak Vanessa

  4. Marolt Marija

  5. Lumburovska Leonida

  6. Kralj Nika

  7. Anžur Lara

  8. Marolt Katarina

  9. Poštuvan Tina

  10. Rajović Anđela

FŠ

  1. Birk Manca

  2. Peklar Nika

  3. Drinovec Mina

  4. Stropnik Brina

  5. Susman Eva

  6. Brglez Zoja

  7. Pavlović Anđela

  8. Mazej Anja

  9. Bogar Tadeja

  10. Pergovnik Lana

  11. Gradnik Ivana

  12. Tadić Nika

  13. Gimpelj Kaja

BF

  1. Podkrajšek Patricija

  2. Pogorevc Teja

  3. Podgornik Teja

  4. Kleva Kristina

  5. Jurič Živa

  6. Robavs Živa

  7. Goričan Zala

  8. Škrabar Mateja

  9. Rabulović Sara

  10. Lah Bobek Teja

  11. Popović Lea

  12. Karanjac Kroflič Zoja

  13. Petrović Alja

  14. Blatnik Zala

  15. Vavpetič Ela

MF

  1. Mijoč Helena

  2. Grmek Ema

  3. Zavadlav Živa

  4. Štorman Barbara

  5. Ovčar Tjaša

  6. Marolt Nika

  7. Vodlan Iza

  8. Pučnik Veronika

  9. Marzidovšek Hana

  10. Klančič Julija

  11. Stojanović Danica

  12. Weingerl Ajda

  13. Žarn Ajda

  14. Nardin Živa

  15. Leskovar Vida

  16. Bukovec Vesna

  17. Bukovec Špela

  18. Kotnik Nina

FKKT

  1. Slapnik Barbara

  2. Filipič Ula

  3. Fabjan Katarina

  4. Šadl Sara

  5. Dajčman Rebeka

  6. Oletič Michelle

  7. Božič Kristina

  8. Kotnik Sara

  9. Uranjek Zarja

VF

  1. Sardoč Gaja

  2. Rus Saša

  3. Strojanšek Anja

  4. Trbovc Ana

  5. Šarec Eva

  6. Humar Urša

  7. Florjančič Maja

  8. Marušič Lara

  9. Majstorović Anja

  10. Hribar Duša

  11. Dobrodel Elizabeta

  12. Janežič Špela

FFA

  1. Šoronda Aleksandra

  2. Medved Mia

  3. Pavlova Ljupka

  4. Pajer Špela

  5. Škerl Rifelj Tjaša

  6. Sopčič Ema

  7. Rozman Iza

  8. Svetanič Nuša

  9. Županc Žana

  10. Pušnik Gaja

  11. Dedič Ajda

  12. Satošek Laura

  13. Koletnik Hana

  14. Klopčič Zala

  15. Kop Eva

  16. Klančič Veronika

  17. Slatinek Vesna

ZF

  1. Bajec Zala

  2. Tučen Taja

  3. Bulc Katarina

  4. Maroh Maša

  5. Lorela Polc Daneja

  6. Bohl Lara

  7. Brumat Maruša

  8. Pogorevčnik Lea

  9. Oletič Diana

  10. Žužek Lana

  11. Gerkman Klavdija

  12. Debelak Ana

  13. Vidic Nataša

  14. Pavlič Sara

PeF

  1. Vaupotič Anja

  2. Herga Alja

  3. Kragl Iza

  4. Burja Ema

  5. Urnaut Zala

  6. Primec Mija

  7. Turnšek Tajda

  8. Nedoh Neja

  9. Kocijančič Gaja

  10. Vršnik Tinkara

  11. Pušnik Petra

  12. Perfolja Mira

EF

  1. Gojak Atena

  2. Langus Hana

  3. Malić Nadja

  4. Povirk Eva

  5. Jeftenić Vanja

  6. Di Palma Arijanna Sara

  7. Berger Maša

  8. Milinković Tamara

  9. Tama Asia

  10. Blažič Pia

  11. Čertanec Ana

  12. Pratneker Neža

  13. Ražman Sara

  14. Ladinik Neža

  15. Gubaš Gaja

  16. Mohorič Katjuša

  17. Mohorič Julija

FMF

  1. Orelj Maša

  2. Calcina Sabrina

  3. Ivanova Lina

  4. Kranjec Katja

  5. Krečič Terezija

  6. Prošek Manca

  7. Ognjanović Špela

  8. Petan Špela

  9. Koltaj Jona

  10. Glavič Lana

  11. Koler Zala

  12. Renčelj Mia

  13. Medvešek Eva

  14. Grmšek Ema

  15. Michaud Lucija

FF

  1. Hudoklin Zala

  2. Gadža Tjaša

  3. Čeh Mojca

  4. Bednjanič Špela

  5. Bogataj Laura

  6. Čadež Ivana

  7. Adlešič Maša

  8. Uranjek Ajda

  9. Hribernik Ana

  10. Pibert Rant Ida

  11. Fužir Maruša

  12. Rituper Lara

  13. Hrast Kristina