UOL Moške ekipe

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. EF Ekonomska fakulteta

  2. FE Fakulteta za elektrotehniko

  3. FFA Fakulteta za farmacijo

  4. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

  5. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  6. MF Medicinska fakulteta

  7. FS Fakulteta za strojništvo

  8. Fakulteta za šport

  9. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  10. FF Filozofska fakulteta

PRIJAVLJENI IGRALCI

EF

  1. Podboj Žan

  2. Žavbi Jurij

  3. Križanič Tilen

  4. Čuk Tilen

  5. Karnel Patrik

  6. Ušeničnik Blaž

  7. Strgar Luka

  8. Lasalvia Christian

  9. Rutar Enej

  10. Robič Jakob

  11. Šešek Jaka

FE

  1. Trojer Marko

  2. Lundrim Vishaj

  3. Petrovčič Benjamin

  4. Toroš Teras

  5. Gačnik Timotej

  6. Bole Jaka

  7. Pašagić Amar

  8. Slapar Luc jan

  9. Tubic Zoran

  10. Blažič Jakob

  11. Dorič Gašper Franc

  12. Murenc Alen

  13. Herman Aleksej

  14. Zorec Jan

  15. Žolnir Žan

FGG

  1. Brkopec Fran

  2. Golob Peter Luka

  3. Mori Žiga

  4. Krajnc Anej

  5. Vengušt Jernej

  6. Mozetič Maks

  7. Pregelj Žiga

  8. Brazda Tim

FRI

  1. Vasja Lev Kirn

  2. Mandic Dejan

  3. Glinšek Gašper

  4. Božič Janez

  5. Markelj Bine

  6. Bulić Blaž

  7. Zupančič Filip

  8. Kšela Jaša

  9. Ganić Luka

  10. De Luisa Andraž

  11. Tim Rus Timotej

  12. Delopst Tadej

  13. Gaube Veno

  14. Trop Žiga

MF

  1. Lah Jaka

  2. Randl Marko

  3. Ogorevc Nace

  4. Jagarinec Juš

  5. Pungartnik Primož

  6. Osojnik Miha

  7. Fijavž Luka

  8. Medved Tim

  9. Teršek Tim

  10. Jeršin Maj

  11. Kravos Maks

  12. Vidmar Jakob

  13. Rojs Žiga

  14. Kranjc Gal

FFA

  1. Lebar Mihael

  2. Hribernik Jan

  3. Istenič Maks

  4. Rožič Miha

  5. Linke Urban

  6. Bele Klemen

  7. Vuk David

  8. Lombergar Leon

  9. Jelenko Tit

  10. Rekar Žan

  11. Travnik Toni

  12. Grabner Lev

  13. Rotman Jaka

  14. Dragovan Matej

FŠ

  1. Oder Bine

  2. Borič Aljaž

  3. Podlesnik Nejc

  4. Hafner Svit

  5. Bevc Jaka

  6. Tehovnik Tilen

  7. Guld Grega

  8. Nanut Maj

  9. Ramšak Vid

  10. Podričnik Tine

  11. Kurner Žiga

  12. Kavčič Jure

FF

  1. Kokot Rok

  2. Malenšek Tin

  3. Markeš Jože

  4. Antolga Aljaž

  5. Jurič Jan

  6. Rupar Janez

  7. Svetek Jakob

  8. Kumperščak Bor

  9. Debeljak Matija

  10. Mohar Janez

  11. Gašpar Benjamin

FKKT

  1. Skobir Tilen

  2. Adam Žan

  3. Tušek Marcel

  4. Černe Chris

  5. Martinc Davorin

  6. Verdel David

  7. Kozinc Domen

  8. Štular Bor

FS

  1. Stružnik Andraž

  2. Čačulovič Taras Peter

  3. Primik Luka

  4. Novak Iztok

  5. Urana Jakob

  6. Gorše Leon

  7. Šteharnik Leon

  8. Karimi Arman

  9. Kovačič Matic

  10. Lenič Jošt

  11. Bizjak Tadej

  12. Mihelčič Gregor

  13. Myint Jon

  14. Maček Anže