UOL Rezultati ženske

SKUPINA A

--

Fakulteta za računalništvo in informatiko : Filozofska fakulteta = 0:2 (12:25, 15:25)
Datum: 1.12.2021
Komentar tekme: Filozofska fakulteta je prikazala boljšo predstavo v vseh elementih odbojkarske igre in vodila od začetka do konca tekme.

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo : Biotehniška fakulteta = 2:0 (25:19, 25:20)
Komentar tekme: V prvem nizu so igralke FKKT pokazale več od nasprotnic in niz dobile s 25:19. V drugem nizu smo gledali izenačen boj vse do 17. točke, ko so se uspele študentke kemije odlepiti in zmagati z 2:0.

--

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo : Fakulteta za računalništvo in informatiko= 2:0 (25:9, 17:25, 15:11)
Datum: 17.11.2021
Komentar tekme:
FKKT je izjemno odpla tekmo in z odličnimi servisi povedla s kar 11:1. V drugi polovici prvega niza, so igralke FRI zaigrale nekoliko bolje, še bolje pa nato v drugem nizu, ki so ga dobile s 25:17. Tretji jiz je bil precej izenačen, a so v končnici igralke FKKT bolje napadale ob mreži in tekmo dobile z 2:1.

--

Fakulteta za šport : Filozofska fakulteta = 2:0 (25:12, 25:12)
Datum: 3.11.2021
Komentar tekme: Fakulteta za šport je upravičila vlogo nosilke skupine in je brez večjih težav premagala predstavnice Filozofske fakultete.

Fakulteta za farmacijo : Biotehniška fakulteta = 0:2 (20:25, 22:25)
Komentar tekme: Kljub menjavi generacij sta obe ekipi prikazali kvalitetno predstavo. Igra je bila izenačena, v končnicah nizov pa so nekoliko več prikazale igralke BF in tekmo dobile z 2:0.

Za več informacij o tekmovanju kliknite na SKUPINA A

SKUPINA B

--

Veterinarska fakulteta : Pedagoška fakulteta = 2:0 (25:17, 25:21)
Komentar tekme: Tekma je bila na trenutnke precej izenačena, videli smo tudi dolge točke, a so ob koncu v obeh nizih več pokazale študentke veterine, ki so slavile z 2:0.

Ekonomska fakulteta : Fakulteta za matematiko in fiziko = 2:1 (26:24, 19:25, 15:7)
Komentar tekme: Tako kot v prvem krogu je bila tudi v drugem Ekonomska fakulteta udeležena v najtesnejši tekmi dneva. V prvem nizu so bile ekonomistke za las boljše od študentk Fakultete za matematiko in fiziko, ki ima letos zelo močno ekipo. To so dokazale v drugem nizu, ki so ga dobile s šestimi točkami razlike. V odločilnem, tretjem, nizu so igralke EF prikazale odlično igro in že drugič slavile z 2:1.

--

Fakulteta za matematiko in fiziko : Veterinarska fakulteta = 2:1 (22:25, 25:17, 15:9)