UKL Moške ekipe 2022/23

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  2. EF Ekonomska fakulteta

  3. PF Pravna fakulteta

  4. FSP Fakulteta za šport

  5. FF Filozofska fakulteta

  6. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  7. MF Medicinska fakulteta

  8. FU Fakulteta za upravo

  9. FFA Fakulteta za farmacijo

  10. FS Fakulteta za strojništvo

  11. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

  12. FE Fakulteta za elektrotehniko

  13. BF Biotehniška fakulteta

  14. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

  15. FA Fakulteta za arhitekturo

  16. FDV Fakulteta za družbene vede

  17. PeF Pedagoška fakulteta

  18. NTF Naravoslovnotehniška fakulteta

PRIJAVLJENI IGRALCI

FŠ

  1. Rener Vid

  2. Mlekuž Aljoša

  3. Lisec Marko

  4. Skubic Timotej

  5. Udir Maks

  6. Derenčin Sebastjan

  7. Lazar Bor

  8. Strel Jaka

  9. Pešut Jaka

  10. Babič Jaša

  11. Rodman Mik

BF

  1. Pavlin Jakob

  2. Lampret Aljaž

  3. Tomšič David

  4. Pojbič Kovačič Luka

  5. Hari Martin

  6. Milosavljević Podgornik Matej

  7. Torej Vito

  8. Radulović Aleksa

  9. Fekonja Luka

  10. Skala Tilen

  11. Sintič Jan

  12. Osmanagić Ismail

  13. Bajc Blaž

PF

  1. Rituper Domen

  2. Prosen Urh

  3. Penko Juš

  4. Držić Luka

  5. Moškotevc Gašper

  6. Kodela Luka

  7. Nemec Rok

  8. Turk Amadej

  9. Urankar Nejc

  10. Strban Grega

  11. Voje Gabrijel

  12. Pessoa Andre

FRI

  1. Šabić Edin

  2. Semprimožnik Lucijan

  3. Sok Igor Nikolaj

  4. Ravnik Šimen

  5. Stančič Bine

  6. Sovič Aljaž

  7. Pušnik Erazem

  8. Rudman Andraž

  9. Kupinić Haris

  10. Rastoder Vasja

FFA

  1. Garb Luka

  2. Rotman Jaka

  3. Sotlar Tine

  4. Tement Vid

  5. Korošec Vobovnik Tim

  6. Riedl Lars Martin

  7. Vodopivc Žan

  8. Horvat Luka

  9. Kuder Jure

PEF

  1. Ristič Martin

  2. Zupančič Andrej

  3. Vogrinc Jan

  4. Ristič Matej

  5. Ferjančič Jurij

  6. Kern Jan

  7. Čušin Luka

  8. Medmeš Gašper

  9. Fortuna Lovrenc

  10. Vöröš Mitja

  11. Jakupović Adam

  12. Kavčič Lovro

MF

  1. Drglin Matej

  2. Gornik Aljaž

  3. Moličnik Luka

  4. Einspieler Michael

  5. Remec Miha

  6. Suša Matic

  7. Berce Tadej

  8. Petrovič Luka

  9. Novak Jakob

  10. Lampret Nik

  11. Juhant Matic

  12. Brvar Matic

  13. Teršek Tim

  14. Mirkovič Bor

FDV

  1. Galič Jaka

  2. Mlakar Matevž

  3. Koler Rok

  4. Grlj Črtomir

  5. Javornik Juš

  6. Bandelj David

  7. Kalajdžinski Staš

  8. Huskić Vedad

  9. Zajko Tjaž

  10. Mikuš Leon

  11. Stojanović Andrej

  12. Komloš Luka

FA

  1. Klenovšek Jernej

  2. Antolovič Matic

  3. Štepec Soss Marko

  4. Grebenšek Gašper

  5. Purkart Vid

  6. Srdić Kranjc Nikolaj

  7. Urh Tadej

  8. Berton Petar

  9. Videk Ivan

  10. Hutinović Damir

  11. Drobnič Filip

  12. Gržinčić Jan

  13. Homšak Luka

  14. Zatezalo Nikola

  15. Barič Jan

FGG

  1. Nidorfer Nejc

  2. Loboda Mark

  3. Hrabrič Matijaž

  4. Jakovina Martin

  5. Svenšek Val

  6. Gombač Črt

  7. Smrkolj Miha

  8. Žibrik Matija

  9. Bibič Jošt

  10. Kuselj Luka

  11. Benedejčič Patrik

  12. Bezjak Matic

  13. Mihelič Urban

  14. Zabev Lenart

  15. Toroman Alen

  16. Poje Matic

  17. Kondić Igor

  18. Bezgovšek Jon

FKKT

  1. Košir Peter

  2. Travica Marko

  3. Korošec Erik

  4. Ferjančič Luka

  5. Petrovič Filip

  6. Gomboc Matic

  7. Mrzelj Lenart

  8. Jošt Lev

  9. Haskić Elmir

  10. Trumpić Bordon Peter

  11. Križman Mario

  12. Leskovar Jan

  13. Kozel Vid

FU

  1. Đogić Žan

  2. Škulj Tim

  3. Kaudare Denis

  4. Brecelj Niko

  5. Einfalt Tilen

  6. Jovanović Jan

  7. Bratina Luka

  8. Ševaljević Vlado

  9. Mustafić Benjamin

  10. Tomsič Andraž

  11. Špenko Jošt

  12. Podlesek Matic

  13. Abramović Marko

  14. Rizman Luka

NTF

  1. Vračević Nikola

  2. Rebol Aljaž

  3. Kamnik Matevž

  4. Nekrep Jakob

  5. Rojc Urban

  6. Žgajnar Marcel

  7. Rajčič Rok

  8. Blatnik Leon

  9. Kanurić Nedžad

  10. Šušter Andraž

  11. Modrijan Ožbej

  12. Karajkovič Alen

FS

  1. Jogan Adrian

  2. Krošelj Vito An

  3. Lužar David

  4. Derenčin Kristjan

  5. Glas Jernej

  6. Dolinar Tilen

  7. Ferjančič Žiga

  8. Matkovič Marcel

  9. Tacer Marko

  10. Krašovec Timon

  11. Novak Iztok

  12. Meze Peter

  13. Meh Valter

  14. Banko Domen

  15. Bradač Nejc

FE

  1. Bertolj Domen

  2. Kramer Gregor

  3. Čagalj Jan

  4. Drenik Martin

  5. Obleščak Matjaž

  6. Šteblaj Tadej

  7. Kalagasidis Timon

  8. Kramberger Žiga

  9. Cizelj Anej

  10. Pirc Nejc

  11. Dolinar Tomaž

  12. Jurak Nal

FF

  1. Martinović Aleksa

  2. Siega Fabijan

  3. Rojs Filip

  4. Gombar Gaj

  5. Škalič Matevž

  6. Podgornik Svit

  7. Antloga Aljaž

  8. Ferluga Gaj

  9. Mittendorfer Matej

  10. Salvatore La Porta Pavel

  11. Stefanovski Sašo

  12. Mahne Jan

  13. Kravanja Jaka

  14. Vidušin Filip

FMF

  1. Rozman Črt

  2. Lotrič Gašper

  3. Nerat Gašper

  4. Gombač Matevž

  5. Godec Jaka

  6. Gnamuš Jan

  7. Pantner Jan

  8. Predrag Jan

  9. Ivšek Jure

  10. Mihelčič Jure

  11. Bertoncelj Miha

  12. Elersič Matevž

  13. Skomina Petja

  14. Markič Tevž

  15. Testen Tomo

  16. Beltram Vitja

  17. Snoj Jure

  18. Koprivec Janez

EF

  1. Ličen Jure

  2. Pavliha Nejc

  3. Hotko Marko

  4. Višnikar Jurij

  5. Lisec Luka

  6. Stropnik Andraž

  7. Ribič Tristan

  8. Šujica Tim

  9. Ljubas Bogdan

  10. Križanič David