UOL Ženske ekipe 2022/23

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. BF Biotehniška fakulteta

  2. EF Ekonomska fakulteta

  3. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  4. VF Veterinarska fakulteta

  5. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  6. FFA Fakulteta za farmacijo

  7. ZF Zdravstvena fakulteta

  8. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

  9. FF Filozofska fakulteta

  10. MF Medicinska fakulteta

  11. PeF Pedagoška fakulteta

  12. Fakulteta za šport

  13. NTF Naravoslovnotehniška fakulteta

  14. FDV Fakulteta za družbene vede

  15. FA Fakulteta za arhitekturo

  16. FSD Fakulteta za socialno delo

PRIJAVLJENE IGRALKE

NTF

  1. Čuk Nina

  2. Miketič Tjaša

  3. Krajnčič Naja

  4. Pšeničnik Rebeka

  5. Pustoslemšek Urška

  6. Kumer Blažka

  7. Mužar Sara

  8. Vermiglio Vremec Lija

  9. Sarjanović Anja

  1. Birk Manca

  2. Peklar Nika

  3. Mazej Anja

  4. Tadić Nika

  5. Gimpelj Kaja

  6. Brglez Zoja

  7. Kordež Žana

  8. Urbanč Đukić Gaja

  9. Susman Eva

BF

  1. Šurlan Ivana

  2. Goričan Zala

  3. Blatnik Zala

  4. Petrović Alja

  5. Pogorevc Teja

  6. Popović Lea

  7. Podkrajšek Patricija

  8. Markelj Neli

  9. Karanjac Kroflič Zoja

  10. Pelko Pleteršek Kaja

  11. Klinar Zala

  12. Škrabar Mateja

  13. Stenovec Ana

  14. Kugovnik Meta

  15. Šturum Lana

FMF

  1. Calcina Sabrina

  2. Petan Špela

  3. Michaud Lucija

  4. Krečič Terezija

  5. Ivanova Lina

  6. Štefanič Taja

  7. Kranjec Katja

  8. Čižič Tonja

  9. Plazil Žnidaršič Gala

  10. Staver Sara

  11. Lisjak Tavčar Sara

FFA

  1. Rozman Izza

  2. Županc Žana

  3. Pavlova Ljupka

  4. Natek Taja

  5. Medved Mia

  6. Krajnc Ema

  7. Jarnovič Tiana

  8. Bengez Tina

  9. Pajer Špela

  10. Dedič Ajda

  11. Svetanič Nuša

  12. Berglez Pia

  13. Topič Tina

  14. Pušnik Gaja

  15. Slatinek Vesna

  16. Šoronda Aleksandra

  17. Morgan Špela

  18. Šoba Laura

FSD

  1. Tršinar Teja

  2. Miklič Tinkara

  3. Končina Laura

  4. Vasle Ajda

  5. Logar Meta

  6. Jurečič Lora Ana

  7. Dušič Rebeka

  8. Milanez Zala

  9. Kržišnik Nika

  10. Ravnak Tinkara

FA

  1. Herič Urša

  2. Boštjančič Lara

  3. Benedik Bevc Nika

  4. Senih Nina

  5. Bošković Natalia

  6. Arifin Rosana

  7. Berljavac Tea

  8. Novak Nika

  9. Žigon Nika

  10. Pravdič Pia

  11. Mattich Nina

MF

  1. Nardin Živa

  2. Zavadlav Živa

  3. Weingerl Ajda

  4. Kljajič Emina

  5. Ciarnelli Federica

  6. Žarn Ajda

  7. Goršek Neli

  8. Marolt Nika

  9. Falež Ana

  10. Marzidovšek Hana

  11. Todić Valerija

  12. Leskovar Vida

  13. Karnel Tiana

  14. Zbičajnik Iza

  15. Bukovec Špela

  16. Kuhar Ajda

  17. Salkanović Dina

  18. Vodlan Iza

ZF

  1. Bulc Katarina

  2. Tučen Taja

  3. Pogorevčnik Lea

  4. Žužek Lana

  5. Marko Klea

  6. Mohar Manca

  7. Tamše Anja

  8. Bajec Zala

  9. Šalinović Ana Kristina

  10. Mihalinec Katja

  11. Bergant Maruša

  12. Šen Asja

  13. Bruman Maruša

  14. Oletič Diana

  15. Čavlin Milana

VF

  1. Sardoč Gaja

  2. Janežič Špela

  3. Jerala Manja

  4. Župec Laura

  5. Marušič Lara

  6. Trbovc Ana

  7. Štrucl Lana

  8. Majstorović Anja

  9. Rus Saša

  10. Humar Lucija

FF

  1. Rojs Zala

  2. Hudoklin Zala

  3. Nagode Ivana

  4. Čeh Mojca

  5. Kobilica Nina

  6. Hribernik Ana

  7. Maček Anja

  8. Čadež Ivana

  9. Maciag Malgorzata

  10. Disić Milica

  11. Klement Eva

  12. Bogataj Laura

  13. Birri Alissia

FKKT

  1. Oletič Michelle

  2. Božič Kristina

  3. Filipič Ula

  4. Stražiščar Katja

  5. Kranjc Lana

  6. Uranjek Zarja

  7. Dajčman Rebeka

  8. Kos Thaler Nuša

  9. Malenšek Katarina

  10. Pacek Sara

PEF

  1. Dvornik Taja

  2. Grabec Ana Marija

  3. Jurić Dunja

  4. Lončar Ana

  5. Pušnik Petra

  6. Kragl Iza

  7. Poljanšek Karin

  8. Čendak Marja

  9. Vršnik Tinkara

  10. Kocijančič Gaja

  11. Povirk Neja

  12. Herga Alja

  13. Turnšek Tajda

  14. Horvat Alja

  15. Nedoh Neja

  16. Mugica Velez Lucia

  17. Ferfolja Mira

  18. Hajkova Katerina

FRI

  1. Tonkli Enja

  2. Petković Helena

  3. Vasilevska Jana

  4. Marolt Katarina

  5. Lumburovska Leonida

  6. Lapanje Manca

  7. Marolt Marija

  8. Milojević Saša

  9. Lavrič Živa

  10. Marinkovič Mila

FDV

  1. Lazar Ajda

  2. Kenda Amina

  3. Jovandić Brina

  4. Alibegić Hana

  5. Urbanc Znoj Jona

  6. Kušar Klara

  7. Živković Mia Lola

  8. Deželak Mojca

  9. Kramberger Neja

  10. Preradović Teja

  11. Vrakelja Tijana

  12. Tomše Tjaša

  13. Kostrič Zala

  14. Perlič Zala

  15. Markezič Naja

EF

  1. Gojak Atena

  2. Malić Nadja

  3. Kraševec Nika

  4. Božič Maša

  5. Berger Maša

  6. Jeftenić Vanja

  7. Gubaš Gaja

  8. Manojlović Jana

  9. Pratneker Neža

  10. Ražman Sara

  11. Šmidovnik Nina

  12. Grahek Zala