UOL Moške ekipe 2022/23

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. EF Ekonomska fakulteta

  2. FE Fakulteta za elektrotehniko

  3. FFA Fakulteta za farmacijo

  4. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

  5. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

  6. MF Medicinska fakulteta

  7. FS Fakulteta za strojništvo

  8. Fakulteta za šport

  9. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko

  10. FF Filozofska fakulteta

  11. PeF Pedagoška fakulteta

  12. VF Veterinarska fakulteta

  13. BF Biotehniška fakulteta

  14. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko

PRIJAVLJENI IGRALCI

BF

  1. Petković Jaka

  2. Blagajac Maj

  3. Pevec Gašper Luka

  4. Dežman Jaša

  5. Hostnik Tadej

  6. Rajgl Maks

  7. Lavtar Matic

  8. Bažec Matija

  9. Milošević Damjan

  10. Tavčar Gašper

  11. Udovč Jure

  12. Saje Klemen

  13. Gabrijan Timotej

  14. Jarkovič Lovro

  15. Mozetič Mark

FGG

  1. Brkopec Fran

  2. Krajnc Anej

  3. Jarc Arne

  4. Hribar Jaka

  5. Golob Peter Luka

  6. Stvarnik Marko

  7. Drnovšek Nik

  8. Susič Hosner Tobias

  9. Mori Žiga

  10. Unetič Enej

  11. Svenšek Val

EF

  1. Križanič Tilen

  2. Žavbi Jurij

  3. Karnel Patrik

  4. Karnel Jaka

  5. Mihajlović Nikša

  6. Kleva Enej

  7. Sešek Jaka

  8. Robič Jakob

  9. Kafol Aljoša

  10. Filo Nik

  11. Rutar Enej

  12. Mejal Primož

  13. Ušeničnik Blaž

FKKT

  1. Skobir Tilen

  2. Adam Žan

  3. Verdel David

  4. Godec Nejc

  5. Tušek Marcel

  6. Omahen Blaž

  7. Peterka Tilen

  8. Šarko Marcel

MF

  1. Fijavž Luka

  2. Jeršin Maj

  3. Osojnik Miha

  4. Teršek Tim

  5. Randl Marko

  6. Ogorevc Nace

  7. Vidmar Jakob

  8. Delfas Teo

VF

  1. Gazvoda Oskar

  2. Peternelj Nejc

  3. Ojsteršek Rok

  4. Kumer Črt

  5. Primožič Tit

  6. Trobevšek Nejc

  7. Aralica Ulrih Timotej

  8. Kren Gorše Gaj

  9. Jambrovič Jure

  10. Muzga Domen

  11. Dulai Andrej

PEF

  1. Merkač Žiga

  2. Nemanič Anton

  3. Žle Anže

  4. Šuperger Amadej

  5. Horžen Jan

  6. Stepišnik Bor

  7. Praprotnik Tine

  8. Petrovčič Dominik

FFA

  1. Štuhec Uroš

  2. Kuder Jure

  3. Jelenko Tit

  4. Lebar Mihael

  5. Arnuš David

  6. Vuk David

  7. Grabner Lev

  8. Rožič Miha

  9. Travnik Toni

FF

  1. Merkeš Jože

  2. Kumperščak Bor

  3. Kokot Rok

  4. Mohar Janez

  5. Antloga Aljaž

  6. Trošt Matej

  7. Gašpar Benjamin

  8. Jurič Jan

FMF

  1. Schrader Jakob

  2. Šenk Benjamin

  3. Rozman Črt

  4. Kolarič Žan Luka

  5. Šalamun Luka

  6. Kos Jure

  7. Nedić Denis

  8. Mikoš Jon

  9. Prevorčnik Jaka

  10. Mohorčič Tadej

  11. Černe Neil

  12. Škarabot Matej

  13. Rodič Aljaž

  14. Mustafic Ervin

FŠ

  1. Ramšak Vid

  2. Pavšek Filip

  3. Zalaznik Matic

  4. Hrovat Aljaž

  5. Podlesnik Nejc

  6. Perhavec Drejc

  7. Dolenc Taj

  8. Kožar Nejc

  9. Ivartnik David

  10. Tehovnik Tilen

  11. Turšič Gašper

  12. Kavčič Jure

  13. Nanut Maj

FS

  1. Kovačič Matic

  2. Urana Jakob

  3. Gorše Leon

  4. Gradišek Luka Michael

  5. Čučulović Taras Peter

  6. Strožnik Andraž

  7. Lenič Jošt

  8. Mugerli Dejan

  9. Primik Luka

  10. Markič Nejc

  11. Rojnik Matic

  12. Vinkovič Dino

  13. Šloga Maks

  14. Prijatelj Nejc

  15. Bizjak Tadej

  16. Žagar Žiga

  17. Karimi Arman

FE

  1. Herman Aleksej

  2. Valenčič Martin

  3. Medved Marko

  4. Filiputti Matija

  5. Šuster Nik

  6. Babnik Rok

  7. Toroš Taras

  8. Gačnik Timotej

  9. Zajc Žan

  10. Petrovčič Benjamin

  11. Blažič Jakob

  12. Zorec Jan

  13. Romih Rexhaj Adrian

  14. Elikan Gaj

  15. Murenc Alen

FRI

  1. Merkelj Bine

  2. Bulić Blaž

  3. Glinšek Gašper

  4. Gaube Veno

  5. Tršan Jan

  6. Božič Janez

  7. Šincek Matic

  8. Šinigoj Matic

  9. Lev Kirn Vasja

  10. Randl Damijan

  11. Napast Jan

  12. Vrčkovnik Lan