PRVENSTVO UNIVERZE V LJUBLJANI V ORIENTACIJI 2023/24

12.6.2024 - PRVENSTVO UNIVERZE V LJUBLJANI V ORIENTACIJI

Med študenti je zmagal Martin Jonáš s Fakultete za gradbeništvo in geodezijo. Drugo in tretje mesto sta pripadli Juretu Kavčiču (FŠ) in Urošu Cankarju (FA). Med študentkami razplet vnaprej ni bil tako jasen, kot pri študentih. Vseeno pa je prestol ponovno osvojila Deja Razpet (FKKT), sledila ji je Ana Pia Pogačar (ZF) in Teja Tušar (FGG). Vse tri so prekaljene orientacistke, tako da njihova premoč ni presenetila. Med zaposlenimi je prestol zavzel Urban Žnidaršič (FS), lanskoletni zmagovalec Natan Osterman (FMF) pa je bil drugi. Tretje mesto je enako kot lani zasedel Robert Kunc (FS). Med zaposlenimi (ženske) udeleženk ni bilo. Nekaj tekmovalcev ni štartalo, nekaj pa je bilo diskvalificiranih, ker niso našli pravih kontrol.

Drage študentke in dragi študenti.

Vabimo vas, da se nam pridružite na Prvenstvu Univerze v Ljubljani v orientaciji za aktualno študijsko leto, kjer se boste borili za naslov PRVAKA Univerze v Ljubljani v orientaciji.

KJE: Študentski Kampus, Ljubljana

KDAJ: 12.06.2024, sreda

ROK ZA PRIJAVO

Rok za oddajo prijav je torek, 11. 6. 2024 do 12:00 ure preko spletnega obrazca dostopnega na https://forms.gle/jpurVyrQBm4vfz9C7

PRIJAVNINE NI!

TEKMOVALNI KATEGORIJI:

(1) Študenti (M,Ž)

(2) Zaposleni na UL (M,Ž)

PRAVILA TEKMOVANJA:

(1) Tekmovanje bo potekalo po pravilih Orientacijske zveze Slovenije.

(2) Tekmovalci se tekmovanja udeležujejo na lastno odgovornost.

NAGRADE IN PRIZNANJA:

(1) Posamezniki uvrščeni od 1. do 3. mesta v vsaki kategoriji/disciplini prejmejo medaljo.

(2) Podelitev nagrad in priznanj bo potekala takoj po obdelavi rezultatov.