študentskI TEQBALL TURNIR, 20.5.2021

V četrtek 20. 05. 2021 se je na študentskem Kampusu (Pivovarniška ulica 6) odvijal Študentski Teqball turnir. Turnir je organizirala Športna zveza univerze v Ljubljani v sodelovanju z Resorjem za obštudijske dejavnosti Študentske organizacije Univerze v Ljubljani in Zavodom Socialni inkubator Študentski Kampus. Turnirja se je udeležilo 8 ekip.

Po pozdravnem nagovoru ter po uvodni predstavitvi tekmovalnega sistema in pravil je 8 ekip, pričelo s tekmovanjem. Najboljše sta se odrezala člana ekipe Joga bonito (Klemen Velič in Santi Paris), v finalu sta premagala ekipo Neymar team, ki sta jo sestavljala člana futsal kluba Siliko, Blaž Končan in Tod Ciuha. Bron sta prejela študenta Fakultete za šport, Patrik Čujec in Alen Ivačič, ki sta v tekmi za 3. mesto premagala Luko Kopinška in Tilna Strmšnika iz ekipe Šentjur.

Ob koncu tekmovanja smo Tilna Strmšnika, člana ekipe, ki je osvojila bronasto medaljo prosili za kratko izjavo.

˝Vzdušje je bilo prijetno, prišli so tudi tekmovalci, ki igrajo v 1. slovenski futsal ligi, kar je tudi dodatno popestrilo tekmovalni naboj. Na žalost nama je za finale zmanjkalo malo sreče. Pohvalil bi tudi dobro organizacijo s strani UNISPORT Športne zveze Univerze v Ljubljani, Resorja za obštudijske dejavnosti ŠOULJ in Zavoda Socialni inkubator Študentski Kampus.˝

Svoje je dodal tudi finalist Tod Ciuha, študent Fakultete za pomorstvo in promet.

˝Organizacija je bila odlična, videli smo veliko vrhunskih igralcev in potez. Nagrade, ki smo jih prejeli so bile zelo dobre in všečne. Na žalost nama je za zlato odličje zmanjkalo malo športne sreče. Seveda bi se pa rad zahvalil organizatorjem, ki so pripravili super dogodek in se že veselim naslednjega turnirja.˝