UOL Rezultati moški 2022/23

SKUPINA A

--

Fakulteta za računalništvo in informatiko : Fakulteta za matematiko in fiziko = 1:2 (21:25, 25:14, 15:17)
Datum: 9.11.2022
Komentar tekme: FMF je že v začetku pokazala, da bo težek nasprotnik za lani četrto uvrščeno ekipo FRI. Prvi niz so študenti FMF dobili, z enako mero pa so v drugem vrnili študenti FRI. V tretjem nizu je potekala povsem izenačena igra, v končnici so nekoliko več pokazali igralci Fakultete za matematiko in fiziko, slavili so tesno s 17:15.

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo : Veterinarska fakulteta = 2:0 (25:13, 25:7)
Komentar tekme: Že lani močna ekipa Fakultete za gradbeništvo in geodezijo se je letos še nekoliko okrepila in v prvi tekmi proti Veterinarski fakulteti je dokazala, da se bo borila za najvišja mesta. Slavila je visoko, z 2:0.

Za več informacij o tekmovanju kliknite na SKUPINA A

SKUPINA C

--

Biotehniška fakulteta : Fakulteta za strojništvo = 2:1 (21:25, 25:20, 15:10)
Datum: 23.11.2022
Komentar tekme: Biotehniška fakulteta je letos uspela sestaviti tudi moško ekipo, ki je že v svojem prvem nastopu pokazala, da bo predstavljala visoko oviro za vsakega nasprotnika. V prvem nizu je bila tekma izenačena do 21, takrat so strojniki z dobrim serviranjem osvojili 4 zaporedne točke in niz dobili. V drugem nizu so biotehnologi pokazali drugačen obraz, z borbeno igro so si priigrali nekaj točk naskoka in prednost brez težav obdržali do konca. Tudi v tretjem nizu so študenti BF igrali bolj zbrano, z manj napakami kot študenti FS in tekmo so dobili z 2:1.