UFL SEZNAM ekip 2022/23

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. FDV Fakulteta za družbene vede Skupina A

  2. NTF Naravoslovnotehniška fakulteta Skupina A

  3. FRI Fakulteta za računalništvo in informatiko Skupina A

  4. FMF Fakulteta za matematiko in fiziko Skupina A

  5. MF Medicinska fakulteta Skupina A

  6. FF Filozofska fakulteta Skupina A

  7. FGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo Skupina A

  8. Fakulteta za šport Skupina B

  9. PF Pravna fakulteta Skupina B

  10. FFA/FSD Fakulteta za farmacijo & Fakulteta za socialno delo Skupina B

  11. EF DOD Ekonomska fakulteta dodiplomski študij Skupina B

  12. EF POD Ekonomska fakulteta podiplomski študij Skupina B

  13. FS Fakulteta za strojništvo Skupina B

  14. BF Biotehniška fakulteta Skupina B

  15. FE Fakulteta za elektrotehniko Skupina C

  16. FKKT Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo Skupina C

  17. ZF Zdravstvena fakulteta Skupina C

  18. TEOF Teološka fakulteta Skupina C

  19. FU Fakulteta za upravo Skupina C

  20. FA Fakulteta za arhitekturo Skupina C

PRIJAVLJENI IGRALCI

FKKT

  1. Urbanija Nejc

  2. Vidovič Patrik

  3. Malić Luka

  4. Modic Tomaž

  5. Mesarič Miha

  6. Pezdirc Rok

  7. Aplinc Nal

  8. Hasanagić Benjamin

  9. Plut Matic

  10. Možina Gašper

FFA - FSD

  1. Kolman Matija

  2. Haznadar Jan

  3. Strmšnik Tilen

  4. Podkrajšek Nik

  5. Kralj Tilen

  6. Zlatoper Dobrijević Filip

  7. Boršič Gal

  8. Križnik Jaka

  9. Jurečko Julijan Mark

  10. Tkalec Andraž

  11. Roth Matija

  12. Leskovšek Lan

  13. Pipp Jan

  14. Bele Klemen

FU

  1. Selimović Edin

  2. Podpečan Dejan

  3. Bosnić Benjamin

  4. Kuhar Jan

  5. Štular Žiga

  6. Bulajić Tekavec Tian

  7. Mihalić Luka

FA

  1. Kavčič Žan

  2. Karamatić Luka

  3. Temkov Nikola

  4. Krivec Gašper

  5. Peklar Domen

  6. Dobrilovič Rok

  7. Pertot Natan

  8. Zupan Marko

  9. Bevc Jure

  10. Pšeničnik David

FDV

  1. Pahor Kristjan

  2. Novak Sergej

  3. Brežnik Urh

  4. Dimitrov Robert

  5. Turk Pajič Luka

  6. Podkrižnik Žiga

  7. Josipović Dorian

  8. Trošt Miha

FGG

  1. Gazibarić David

  2. Tolar Uroš

  3. Žgajnar Matija

  4. Ocepek Žiga

  5. Zaviršek Jure

  6. Daničić Nikola

  7. Stojanović Aleksander

  8. Božijak Aleš

  9. Juhant Ian

  10. Alagić Adam

FŠ

  1. Zavnik Matic

  2. Likar Domen

  3. Perko Franci

  4. Sodin Emanuel

  5. Velič Klemen

  6. Čujec Patrik

  7. Štrancar Klemen

  8. Prah Tjaš

  9. Zavasnik Matija

  10. Ivačič Alen

  11. Pinoza Aleksander

EF DOD.

  1. Susman Žiga

  2. Jamšek Rok

  3. Imamović Denis

  4. Žužek Žan Žak

  5. Velepič Matic

  6. Kavčič Anže

  7. Oder Aleksander

  8. Žmavc Žan

  9. Fridl Jarc Jon

  10. Božič Maj

  11. Leban Mitja

  12. Leban Tilen

  13. Pohlin Žan Luka

  14. Vengust Luka

EF POD.

  1. Pintarič Nik

  2. Agić Alen

  3. Perger Jure

  4. Sommereger Niko

  5. Slana Žiga

  6. Berlak Jakob

  7. Makuc Tjaš

  8. Pucer Abel

  9. Tot Aljaž

  10. Jović Tin Gašper

  11. Halilović Benjamin

  12. Modic Gal

FF

  1. Mihajov Sergej

  2. Kranjc Vid Benjamin

  3. Kalar Gregor

  4. Nuhič Nedim

  5. Batič Jakob

  6. Mužina Gašper

  7. Kos Andraž

  8. Kamerički Andraž

  9. Sirše Nejc

  10. Fon Tilen

  11. Pakiž Jure

TEOF

  1. Kuralt Rok

  2. Ratajec Bor

  3. Kozinc Matevž

  4. Florjančič Miha

  5. Fridl Jarc Job

  6. Ramšak Mark

  7. Jeraj Jan

  8. Kreft Žiga

  9. Brezovšek Ambrož

  10. Šivec Benjamin

  11. Dobnikar Matic

  12. Kušenić Sašo

MF

  1. Berčič Andraž

  2. Žujić Žan

  3. Kahrimanović Ahmed

  4. Kerin Miha

  5. Vrunč Irman Matevž

  6. Jeršin Maj

  7. Žitko Jure

  8. Vižintin Pavel

  9. Kocjan Jan

  10. Povh Matic

NTF

  1. Kanurić Nedžad

  2. Smogavec Žiga

  3. Šabanovič Adnan

  4. Vodušek Lovro

  5. Drevenšek Tim

  6. Vračević Nikola

  7. Bubnič Gal

  8. Frece Lovro

  9. Pintar Aljaž

  10. Hess Maj

  11. Rakuša Timotej

ZF

  1. Kopinšek Luka

  2. Stare Jakob

  3. Aravs Miha

  4. Stanič Matej

  5. Tinta Tadej

  6. Potočnik Alen

  7. Potočnik Denis

  8. Molk Martin

  9. Islamović Belmin

  10. Kegl Nik

  11. Berk Alen

PF

  1. Sokolič Nejc

  2. Lapanja Jaka

  3. Kapun Andrej

  4. Igličar Matej

  5. Mišič Jančar Jakob

  6. Bokal Šter Tian

  7. Moškon Nejc

  8. Hrovat Žiga

  9. Kopatin Miha

  10. Čipe Gašper

  11. Strajnar Nal

  12. Majcen Nik

FS

  1. Bartolj Jan

  2. Ulaga Tomaž

  3. Egart Juš

  4. Gramc Jure

  5. Vodopivec Blaž

  6. Potrebuješ Tine

  7. Gregorič Tilen

  8. Mikulin Tin

  9. Vesel Max

BF

  1. Križnik Sašo

  2. Korevit Vodnik Jure

  3. Jereb Nik

  4. Rupnik Ambrož

  5. Bordon Aleks

  6. Žbogar Martin

  7. Brunec Bine

  8. Dobnik Žiga

  9. Forštnarič Vid

  10. Laporšek Lovro

FMF

  1. Brus Enej

  2. Perič Dejan

  3. Kristan Maj

  4. Strnad Gašper

  5. Založnik Jan

  6. Šumak Jurij

  7. Kumer Nejc

  8. Pušlar Luka Jože

  9. Vuk Luka

  10. Kusterle Matevž

  11. Milivojević Peter

  12. Šlibar Tilen

  13. Žvab Jakob

FRI

  1. Frelih Črv Jaša

  2. Goršič Kevin

  3. Alessio Leon

  4. Volk Luka

  5. Jorgić Radovan

  6. Rupnik Lenart

  7. Udovč Maj

  8. Robnik Primož

FE

  1. Sečko Aljaž

  2. Rihar Andraž

  3. Lončar Gašper

  4. Podgoršek Jakob

  5. Knez Klemen

  6. Kerin Luka

  7. Djuzič Patrik

  8. Ferlin Robert

  9. Kenjar Tarik

  10. Baš Tilen

  11. Vrabič Tin

  12. Volarič Tomaž