UNIVERZITETNA LIGA V DVORANSKEM NOGOMETU- FUTSALU 2022/23

18.01.23 - TEKMA UFL 2022/23

Spremljali smo napet dan, poln preobratov in doživeli kar nekaj sprememb na lestvicah v skupini A in C.

Skupina A: FDV in FF sta z visokima zmagama proti NTF oz FRI, skočili na vrh lestvice, kjer se jim je tik pod vrhom s preobratom in zmago nad MF v zadnji minuti priključila tudi FGG.

Skupina C: Uprava je s porazom proti ZF zapravila pomembne tri točke v boju za napredovanje. TEOF je bil dolgo v igri za zmago, a jim je padec koncentracije v zadnjih minutah odnesel tudi točko, tako da so poln izkupiček pobrali igralci FE. na zadnji tekmi v skupini med FKKT in FA pa smo videli neodločen rezultat in delitev točk.

Rezultati

Opozorilo, drugi krog registracije igralcev poteče 14.2.2023 ob 20.00. Po tem datumu, novih igralcev več ne bo možno registrirati.

Vsa tekmovanja UFL se odvijajo v Nogometni dvorani Baza, Pesarska cesta 12, Ljubljana

4 KROG

FILOZOFSKA FAKULTETA : FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO 4 : 0 (3 : 0)

FAKULTETA ZA DRUŽBENE VEDE : NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FKULTETA 6 : 0 (1 : 0)

FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO : MEDICINSKA FAKULTETA 2 : 1 (0 : 1)

FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO : PROSTA

SKUPINA C:

3 KROG

FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO : TEOLOŠKA FAKULTETA 2 : 1 (0 : 1)

FAKULTETA ZA UPRAVO : ZDRAVSTVENA FAKULTETA 2 : 3 (1 : 2)

FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO : FAKULTETA ZA ARHITEKTURO 1 : 1 (1 : 1)